Panthers in ... USA
Μπορεί η προσοχή μας να είναι στραμμένη στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας μας στο πρωτάθλημα της Α2, ωστόσο δεν μπορούμε να ξεχάσουμε πως στην απέναντι όχθη του Ατλαντικού η Σοφία Κελεμένη είναι πανέτοιμη για τη δεύτερη χρονιά της στο Κολεγιακό πρωτάθλημα!
Με τη φανέλα των Spartans του Πανεπιστημίου San Jose State, η Σοφία μας κάνει περήφανους με την προσπάθεια της τόσο στο αθλητικό όσο και στο ακαδημαϊκό κομμάτι, με τις επιδόσεις της να είναι αξιοσημείωτες!
Πάμε Σοφία!!!
![png](//files.websitestool.com/89/94/89944645-11c2-4710-a399-a651d5400ada.png)
Με τη φανέλα των Spartans του Πανεπιστημίου San Jose State, η Σοφία μας κάνει περήφανους με την προσπάθεια της τόσο στο αθλητικό όσο και στο ακαδημαϊκό κομμάτι, με τις επιδόσεις της να είναι αξιοσημείωτες!
Πάμε Σοφία!!!
![png](http://files.websitestool.com/89/94/89944645-11c2-4710-a399-a651d5400ada.png)
![png](http://files.websitestool.com/af/b0/afb09864-7637-4201-8893-26abdf78a5a9.png)